Novinky & aktuality

VÁNOČNÍ KONCERT

Vánoční koncert tradičně 25. 12. 2023 v KD Dlažov! Těšíme se na vás!!!

Obrázek novinky

NOVÉ FOTO V GALERII!

Ahoj! Do fotogalerie jsme přidali foto report z našeho samostatného koncertu, který jsme odehráli 12.8.2023 v krásných prostorách kulturního centra Lihovar v Janovicích nad Úhlavou. Mrkněte!
Janovice, křest EP Reborn 22

Obrázek novinky

Nový videoklip NANCY!

Pouštíme do světa nový videoklip na píseň NANCY, která vyšla před nedávnem na našem novém EP - SMASH reborn 22!
Nyní jsou na všechny tři skladby z tohoto maxisinglu natočené videoklipy, které můžete shlédnout na našem YouTube kanále - SMASH TV! Sdílejte, lajkujte... Poslouchejte hodně nahlas a ať se líbí!

Křest nového EP

Zveme vás na křest nového EP Reborn 22 do Janovického Lihovaru v sobotu 12. 8. 2023.

Obrázek novinky

NOVÉ EP SMASH!

Ahoj! Máme velikou radost přátelé! Naše hudební vydavatelství AVIK nám dnes oficiálně vydalo nový maxisingl, který jsme pro Vás připravili k příležitosti zahájení letních koncertů a hlavně jako památku! ...na SMASH Léto tour 2023! Děkujeme tímto Jirkovi Slámovi a speciální dík patří Gábině Novotné za moc krásný booklet!!! EP bude k mání na našich koncertech a na www.s-mash.cz shop.

Obrázek novinky

Nová fotogalerie

Do fotogalerie jsme přidali nové fotky od našeho kamaráda a zároveň i skvělého fotografa Leoše Veseláka, které byly pořízeny na našem koncertě, který se uskutečnil 27.5.2023 na Atletickém stadionu v Klatovech.

Obrázek novinky

Nový SMASH merch 2023!

Náš merch byl doplněn o nové placky všech možných variant a velikostí, krásné dámské i pánské náramky s vyraženým logem SMASH a super klíčenky! Vše si můžete prohlédnout a případně i zakoupit na našich koncertech. Připravujeme nový e-shop, kde bude brzy merch k zakoupení.

Obrázek novinky

Léto Tour 2023

Léto Tour 2023

8.4.VLACHOVO BŘEZÍ - PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Krásný den Vám všem! Předprodej vstupenek na náš Velikonoční akustický koncert, který proběhne 8. 4. 2023 v sokolovně ve Vlachově Březí zahájen! Lupeny můžete zakoupit na našich koncertech, nebo objednat na www.mashrock-shop.cz/, a my Vám je rádi zdarma zašleme. Koupit vstupenky na Velikonoční akustický koncert lze také v prodejně Ummak- barvy laky na náměstí ve Vlachově Březí a na obecním úřadě taktéž ve Vlachově Březí (tel. 777 001 917) u paní Libušky Prokešové Petrů, které moc děkujeme!

Zároveň začíná předprodej i na vánoční acoustic koncert, který se opět po roce uskuteční 16. 12. 2023 v Klatovech v Music klubu U Košile, kde to bylo super! Loni byly v Klatovech všechna místa k sezení vyprodána tak neváhejte přátelé a kupte si vstupenky za zvýhodněnou předprodejní cenu včas!!! Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás!

Aktuální koncerty sledujte v sekci koncerty

Obrázek novinky

PF2023

PF2023

KLATOVY DĚKUJEME!

Vánoční akustický koncert, který se uskutečnil 17.12.2022 v Klatovském music klubu U Košile byl díky Vám nádherný! Děkujeme!
Užívejte svátky a 25.12. 2022 SMASH - vánoční mejdan na plný pecky! Bigbítová hospoda Dlažov!

Acoustic koncert

Nový SMASH videoklip

SDÍLENÍ POVOLENO!

Je pro nás velkou radostí představit světu a hlavně Vám našim fanouškům nový videoklip k písni Pohádková, kterou máme moc rádi a je tak trochu za ty roky i naše... Je to acoustic cover od již neexistující skvělé kapely Scandall a my ji vzdáváme hold a zároveň Vás tímto zveme na naše zimní akustické koncerty!

Děkujeme moc Martince Linkešové za krásnou spolupráci!!! Vaškovi Váchalovi za super zvuk! Speciální dík patří Vráťovi Pitrovi za režii, scénář, světla, kameru, střih a produkci klipu. Taktéž moc děkujeme lorenc-logistic.cz za poskytnuté prostory. Za technickou pomoc a obsluhu pohádkových dronů děkujeme Veronice Bílkové a Luďkovi Ciglerovi. DÍKY!!!

Vstupenky na akustický koncert

Důležitá zpráva!!!

Vstupenky na náš akustický koncert, který se uskuteční 17.12.2022 v Klatovském music klubu U Košile rychle mizí a to je signál že není na co čekat přátelé...

Lupeny můžete objednat na www.s-mash.cz shop (poštovné zdarma!) a nebo zakoupit na našich koncertech a také v přímo v music klubu U Košile v Klatovech.

Vstupenky

Náš nový videoklip k písni Znám tvý jméno

Křest nového klipu

Po dvou letech zmaru konečně kapelní léto jak má být!!! Koncerty parádní a vše začíná dávat smysl. Proto ani my neleníme a v neděli 14. 8. pustíme do světa náš nový singl a zároveň videoklip k písni ZNÁM TVÝ JMÉNO, kterou pro Vás složil a otextoval náš zpěvák Michal Vici. Napište nám jak se líbí!

Křest klipu proběhne 20. 8. v jihočeských Chlumanech a 21. 8. v neděli od 17:00 západočeské letní kino Makov.

Foto

Kapela pokračuje pod názvem SMASH Hudba Plzeň

Tak jo, tohle jsme my, SMASH

Chtěli bychom přivítat Michala Vicana, který se ujme mikrofonu. Věříme, že obzvlášť v řadách mladších fanynek bude mít úspěch. Michala můžete znát z přeštické kapely Metalíza.

Pak tady máme skvělého kytaristu a to je Roman Mráz, kterého mnozí z vás znají z kapely Narttu.

Pánové vítejte!

No a zbytek snad ani představovat nemusíme. Ale pro jistotu, kdyby někdo nevěděl:

Pavel Peky Huspeka (bicí)
Stál u zrodu kapely, od počátku roku 1994 = 27 let v kapele

David Veselák (klávesy, zpěv)
Od roku 1998 = 24 let v kapele

Vašek Želva Hynčík (basa)
Od roku 2000 = 22 let v kapele

Libor Daniš (sólová kytara)
Od roku 2011 = 10 let v kapele

Držte nám palce ať nám to spolu pěkně klape, hraje, zpívá, ...