Novinky & aktuality

|< < 12>>|

Nýrsko speciální koncert

Samostatný celovečerní koncert v rámci Léta s Vámi 2024 plus vložený akustický set bude provázet moderátorka Rock Rádie Anabelle Fárová i další zajímaví hosté.

Společně s kouzelnou atmosférou místa to bude skvělý hudební hudební zážitek!

Těší se na Vás sMASH!

Kompletně zastřešené sezení a bar.

Obrázek novinky

SMASH Léto s Vámi 2024

Letošní letní šňůra koncertů je téměř uzavřena a zde je SMASH Léto s Vámi 2024!
Začínáme v Jižních Čechách, v červnu nás čeká velký koncert v Nýrsku pod Sjezdovkou, nezapomeneme vynechat ani středočeskou Příbram a moc se těšíme na Jižní Moravu!
Konec prázdnin samozřejmě nesmí chybět náš milovanej divokej západ a Víteňská Pergola 2024!
Máte z čeho vybírat přátelé a my už se nemůžeme dočkat, až se s Vámi potkáme na koncertech pod širým nebem a věříme že Léto s Vámi bude jako vždy super!

Obrázek novinky

SMASH a ZVLÁŠŇÝ ŠKOLA společně ve studiu!

Do naší fotogalerie jsme přidali fotky ze studia ExAvik, kde v těchto dnech točíme se Zvlášňý Školou společný song a zároveň náš první singl k připravované desce!
Za fotografie děkujeme krásně Veronice Ladkové!!! Mrkněte! Tento singl bude již brzy navždy spojen i s videoklipem, takže se můžete těšit na obojí zároveň!

Obrázek novinky

NOVÝ SMASH MERCH 2024!

Pro letošní koncertní tour 2024 jsme pro Vás připravili krásné a velice kvalitní SMASH mikiny a super kšiltovky s poctivou výšivkou a to vše v různých variantách a velikostech!!!

Obrázek novinky

Pozvánka na koncert do Plzně

 
Obrázek novinky

NOVÉ FOTO V GALERII!

Do fotogalerie jsme přidali fotky od našeho kamaráda a zároveň skvělého fotografa Leoše Veseláka z akustického koncertu, který jsme odehráli 16.12.2023 v Klatovech U Košile. Mrkněte!

Acoustic koncert Klatovy

Obrázek novinky

VÁNOČNÍ KONCERT

Vánoční koncert tradičně 25. 12. 2023 v KD Dlažov! Těšíme se na vás!!!

Obrázek novinky

NOVÉ FOTO V GALERII!

Ahoj! Do fotogalerie jsme přidali foto report z našeho samostatného koncertu, který jsme odehráli 12.8.2023 v krásných prostorách kulturního centra Lihovar v Janovicích nad Úhlavou. Mrkněte!
Janovice, křest EP Reborn 22

Obrázek novinky

Nový videoklip NANCY!

Pouštíme do světa nový videoklip na píseň NANCY, která vyšla před nedávnem na našem novém EP - SMASH reborn 22!
Nyní jsou na všechny tři skladby z tohoto maxisinglu natočené videoklipy, které můžete shlédnout na našem YouTube kanále - SMASH TV! Sdílejte, lajkujte... Poslouchejte hodně nahlas a ať se líbí!

Křest nového EP

Zveme vás na křest nového EP Reborn 22 do Janovického Lihovaru v sobotu 12. 8. 2023.

Obrázek novinky

NOVÉ EP SMASH!

Ahoj! Máme velikou radost přátelé! Naše hudební vydavatelství AVIK nám dnes oficiálně vydalo nový maxisingl, který jsme pro Vás připravili k příležitosti zahájení letních koncertů a hlavně jako památku! ...na SMASH Léto tour 2023! Děkujeme tímto Jirkovi Slámovi a speciální dík patří Gábině Novotné za moc krásný booklet!!! EP bude k mání na našich koncertech a na www.s-mash.cz shop.

Obrázek novinky

Nová fotogalerie

Do fotogalerie jsme přidali nové fotky od našeho kamaráda a zároveň i skvělého fotografa Leoše Veseláka, které byly pořízeny na našem koncertě, který se uskutečnil 27.5.2023 na Atletickém stadionu v Klatovech.

Obrázek novinky

Nový SMASH merch 2023!

Náš merch byl doplněn o nové placky všech možných variant a velikostí, krásné dámské i pánské náramky s vyraženým logem SMASH a super klíčenky! Vše si můžete prohlédnout a případně i zakoupit na našich koncertech. Připravujeme nový e-shop, kde bude brzy merch k zakoupení.

Obrázek novinky

Léto Tour 2023

Léto Tour 2023

8.4.VLACHOVO BŘEZÍ - PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Krásný den Vám všem! Předprodej vstupenek na náš Velikonoční akustický koncert, který proběhne 8. 4. 2023 v sokolovně ve Vlachově Březí zahájen! Lupeny můžete zakoupit na našich koncertech, nebo objednat na www.mashrock-shop.cz/, a my Vám je rádi zdarma zašleme. Koupit vstupenky na Velikonoční akustický koncert lze také v prodejně Ummak- barvy laky na náměstí ve Vlachově Březí a na obecním úřadě taktéž ve Vlachově Březí (tel. 777 001 917) u paní Libušky Prokešové Petrů, které moc děkujeme!

Zároveň začíná předprodej i na vánoční acoustic koncert, který se opět po roce uskuteční 16. 12. 2023 v Klatovech v Music klubu U Košile, kde to bylo super! Loni byly v Klatovech všechna místa k sezení vyprodána tak neváhejte přátelé a kupte si vstupenky za zvýhodněnou předprodejní cenu včas!!! Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás!

Aktuální koncerty sledujte v sekci koncerty

Obrázek novinky

PF2023

PF2023

KLATOVY DĚKUJEME!

Vánoční akustický koncert, který se uskutečnil 17.12.2022 v Klatovském music klubu U Košile byl díky Vám nádherný! Děkujeme!
Užívejte svátky a 25.12. 2022 SMASH - vánoční mejdan na plný pecky! Bigbítová hospoda Dlažov!

Acoustic koncert

Nový SMASH videoklip

SDÍLENÍ POVOLENO!

Je pro nás velkou radostí představit světu a hlavně Vám našim fanouškům nový videoklip k písni Pohádková, kterou máme moc rádi a je tak trochu za ty roky i naše... Je to acoustic cover od již neexistující skvělé kapely Scandall a my ji vzdáváme hold a zároveň Vás tímto zveme na naše zimní akustické koncerty!

Děkujeme moc Martince Linkešové za krásnou spolupráci!!! Vaškovi Váchalovi za super zvuk! Speciální dík patří Vráťovi Pitrovi za režii, scénář, světla, kameru, střih a produkci klipu. Taktéž moc děkujeme lorenc-logistic.cz za poskytnuté prostory. Za technickou pomoc a obsluhu pohádkových dronů děkujeme Veronice Bílkové a Luďkovi Ciglerovi. DÍKY!!!

Vstupenky na akustický koncert

Důležitá zpráva!!!

Vstupenky na náš akustický koncert, který se uskuteční 17.12.2022 v Klatovském music klubu U Košile rychle mizí a to je signál že není na co čekat přátelé...

Lupeny můžete objednat na www.s-mash.cz shop (poštovné zdarma!) a nebo zakoupit na našich koncertech a také v přímo v music klubu U Košile v Klatovech.

Vstupenky

Náš nový videoklip k písni Znám tvý jméno

|< < 12>>|